Par mums

SIA „Baltkrievijas tirdzniecības centrs” parādījās Latvijas tirgū 2002. gadā un uzreiz iekaroja cilvēku simpātijas, pateicoties plašajam Baltkrievijā ražotās preces sortimentam, preces kvalitātei un mērenām cenām.
Mēs izceļamies tirgū starp analoģiskām precēm, kas ražotas Ķīnā, tieši kvalitātes un plašā sortimenta dēļ.
Mūsu tirdzniecības centra pastāvēšanas vēsturē mēs esam veikuši lielu darbu pieprasījuma un piedāvājuma pētīšanas jomā. Tā rezultātā uz šo dienu mūsu piedāvātā produkcija ir ļoti pieprasīta ne tikai Latvijas iedzīvotāju vidū, to labprāt pērk arī viesi no citām Eiropas valstīm. Mūsu piedāvātā sortimentā Jūs varat atrast preces visai ģimenei, lieliskas dāvanas viesībām, citas derīgas lietas.
Dotajā mūsu pastāvēšanas etapā mūsu centrs ir noslēdzis kontraktus ar visiem vadošajiem Baltkrievijas ražotājiem visās vieglās rūpniecības nozarēs.
Tuvākā nākotnē mūsu komanda plāno paplašināt savu piedāvājumu un nodarboties ne tikai ar mazumtirdzniecību, bet pievērsties arī vairumtirdzniecībai, kas būtu izdevīga abām pusēm.
SIA „Baltkrievijas tirdzniecības centrs” ir firma, kas dinamiski attīstās, iet soli solī ar laiku un cenšas apmierināt arī paša izvēlīgākā pircēja vēlmes.
Šobrīd firmas galvenais veikals atrodas pašā pilsētas centrā – Rīgas Centrāltirgū, vēl mums ir  veikala filiāles. Nākotnē plānojam paplašināt mazumtirdzniecības un vairumtirdzniecības veikalu tīklu ne tikai Rīgā, bet arī aiz tās robežām. Mēs vienmēr esam atvērti sadarbībai.
Pieredze plus tiekšanās būt priekšgalā – tāda ir mūsu tirdzniecības centra panākumu atslēga.

belmarket.lv © 2024